Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Жаботинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34176430) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Оприлюднення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК   ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

«Детальний план території земельної ділянки (далі ДПТ), загальною площею 0,2282 га, розташований в адміністративних межах Жаботинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області (лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Жаботин та малий груповий будинок дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа), розроблений  ФОП Решетило І. В.»

Головна мета детального плану території – визначення функціонального призначення, режиму та параметрів території проектування. Територія, яка проектується детальним планом, знаходиться в адміністративних межах Жаботинської сільської ради. Земельна ділянка, що проектується  належить до  земель  для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги. Проектом ДПТ передбачається будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Жаботин та малого групового будинку дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, впорядкування території, розроблення ДПТ, будівництво об’єктів інфраструктури, автостоянки, майданчиків, благоустрій та озеленення  території.

Замовником детального плану території виступає Жаботинська сільська рада Кам'янського району Черкаської області.

З матеріалами проекту детального плану території земельної ділянки, загальною площею 0,2282 га в адміністративних межах Жаботинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області (лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Жаботин та малий груповий будинок дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа)  можна ознайомитись в приміщенні Жаботинської сільської ради за адресою: 20822 с. Жаботин, Кам’янського району, Черкаської області, вул. Максима Залізняка, 3. Матеріали проекту детального плану території також розміщенні на веб-сайті Жаботинської сільської ради: http://zhabotyn.rada.org.ua/

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій до ДПТ -  секретар сільської ради - Бобошко Любов Сергіївна.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення.

Презентація проекту детального плану території  земельної ділянки, загальною площею 0,2282 га  в адміністративних межах Жаботинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області (лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Жаботин та малий груповий будинок дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа)  відбудеться 27.06.2018 р. об 11.00 в приміщенні сільської ради по вул. Максима Залізняка, 3 в с. Жаботин.

Жаботинська сільська рада

«Детальний план території земельної ділянки (далі ДПТ), загальною площею 0,2282 га, розташованих в адміністративних межах Жаботинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області (лікарська амбулаторія), розроблений  ФОП Решетило І. В.»

Головна мета детального плану території – визначення функціонального призначення, режиму та параметрів території проектування. Територія, яка проектується детальним планом, знаходиться в адміністративних межах Жаботинської сільської ради. Земельна ділянка, що проектується  належить до  земель  для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги. Проектом ДПТ передбачається будівництво лікарської амбулаторії, впорядкування території, розроблення ДПТ, будівництво об’єктів інфраструктури, автостоянки, майданчиків, благоустрій та озеленення  території.

З матеріалами проекту детального плану території земельної ділянки, загальною площею 0,2282 га в адміністративних межах Жаботинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області (лікарська амбулаторія)  можна ознайомитись в приміщенні Жаботинської сільської ради за адресою: 20822 с. Жаботин, Кам’янського району, Черкаської області, вул. Максима Залізняка, 3. Матеріали проекту детального плану території також розміщенні на веб-сайті Жаботинської сільської ради: http://zhabotyn.rada.org.ua/

Презентація проекту детального плану території  земельної ділянки, загальною площею 0,2282 га  в адміністративних межах Жаботинської сільської ради Кам’янського району Черкаської області (лікарська амбулаторія)  відбудеться 27.06.2018 р. об 11.00 в приміщенні сільської ради по вул. Максима Залізняка, 3 в с. Жаботин.

Жаботинська сільська рада

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування